Zuno banka

Zuno je zbrusu nová banka, která je maličko odlišná od bank, na které jsme zvyklí. Jedná o novou on-line banku v naší republice. Sama se tituluje jako odlehčená Rajfka pro nenáročné. Nabízí toho opravdu mnoho a zájemci o tyto perfektní služby se stále hlásí a chtějí patřit mezi již spokojené klienty. Mimo jiné totiž nabízí účet za nulový poplatek. Jedničkou je tato banka jasně v tom, že už nikam nemusíte chodit, protože naprosto vše vyřešíte a zařídíte on-line.

Zuno banka má opravdu velmi jednoduchou nabídku a v jejím ceníku a nabízených službách se může každý, kdo o ně projeví zájem, velmi lehce zorientovat  a to opravdu během pár minut. A čím tedy chce tato nová banka na své klienty nalákat? Jsou to především jednoduché a úžasně přehledné služby, které se dělí na dvě části. Jedná se o účet a o spoření. Účet u této banky a základní transakce na něm jsou zcela bez poplatku, ovšem pouze v případě, že klient zvolí cestu přes internet.

Zuno půjčka nabízí opravdu skvělé produkty. Posuďte sami. V případě došlých či odešlých plateb a to včetně inkas a trvalých příkazů, nebudou nikoho stát ani korunu. Jedná se zde ovšem pouze o internetové služby. Pokud klient použije telefonního operátora k jakékoliv manipulaci s penězi na svém účtu, je potřeba si připlatit třicet korun a to ke každé takovéto transakci.

Pokud vás zaujala tahle nová metoda bankovnictví, podívejte se na webové stránky Moje Zuno a zajímejte se o podrobnější informace. Dozvíte se například, že ke každému účtu dostane každý klient takzvanou embossovanou debetní kartu Visa Classic, internetové bankovnictví a spořící účet. Zajímejte se o nové služby, jež se ucházejí o vaši přízeň. Buďte mezi těmi, kteří se spolehli na jednoduchost a přehlednost a v neposlední řadě i levné bankovnictví, kdy zbytečně neplatíte za to, že bance svěříte své peníze. Toto jsou prostě naprosto vynikající služby budoucnosti.

Bookmark and Share
Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.