Životní pojištění nabízí spousty výhod

Lidský život je poměrně relativní a člověk nikdy neví, co bude zítra. Během několika málo hodin se může jeho zdravotní stav zhoršit jak vlivem nemoci, tak i úrazu. Chránit se před těmito nepříjemnostmi v podstatě nelze. Sedět doma a čekat, že se vám nic nestane, by bylo přinejmenším pošetilé. Eliminovat ale můžete případné negativní finanční dopady pracovní neschopnosti, která vznikne v důsledku nemoci či úrazu. Soustřeďme se tedy na životní pojištění a na to, jak vám ve výběru toho správného produktu pomůže spolehlivý pojišťovací poradce.

Druhy životního pojištění

Životní pojištění si můžete zvolit v několika různých podobách. Jestliže chcete mít variantu bez spoření, je pro vás určeno rizikové životní pojištění. Když ale spořit chcete, máte k dispozici kapitálovou podobu, jež je schopna zajistit garantované zhodnocení finančních prostředků ve výši 2,4 %, a navíc ještě podíl na výnosech pojistitele. Vyšší možnosti zhodnocení nabízí investiční životní pojištění. Zvýšit životní standard v důchodovém věku si můžete díky penzijní pojistce. Zajímavé je i pojištění pracovní neschopnosti.

Nezávislý pojišťovací makléř vám poradí

Kvalitní životní pojistka se určitě vyplatí. Ne všechny společnosti ji však dokážou nabídnout ve výhodné podobě. Chcete-li mít jistotu vhodného výběru, vsaďte na společnost Broker Finance a.s. Tento nezávislý investiční a pojišťovací poradce vám dokáže vybrat ten nejvýhodnější finanční produkt, který se na trhu nachází. Tradiční finanční makléř působí na trhu již od roku 2007. Ve spolupráci s významnými obchodními partnery dokáže pokrýt svými pobočkami celou Českou republiku. Velkou výhodou je jeho nezávislost. Vybírat si budete moci jakoukoli společnost, která vám dokáže nabídnout finančně nejvýhodnější produkty. Budete tak mít skutečnou jistotu, že vám životní pojištění v nepříjemné situaci pomůže.

Bookmark and Share
Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.