Vytvořte si finanční rezervu za pomocí virtuální kreditní karty

Mít u sebe nějaké peníze navíc se vždy vyplatí. Nikdy nevíte, jaké výdaje vás mohou překvapit. Možností vytvoření finanční rezervy je hned několik. Vynikající je pochopitelně zejména možnost vlastních úspor. Ta je ale často poměrně náročná, a tak je zapotřebí podívat se po nabídkách finančních institucí. Banky poskytují ke svým účtům kontokorenty. Můžete tedy vyčerpat i nějakou hotovost navíc, kterou poskytne právě banka. Výbornou volbou je ale také virtuální kreditka, která vás nikdy nenechá nepřipraveného.

Virtuální kreditka se představuje

Virtuální kreditka je produktem společnosti Ferratum Bank. Nazývá se Credit Limit a funguje jako velmi pohotová finanční rezerva o celkovém rozmezí od 2 000 do 25 000 korun. Žadatel, jehož žádost je schválena, získá osobní účet, na němž bude osobní limit do maximální zmiňované výše 25 000 korun. Z této sumy pak může majitel kreditky čerpat finanční prostředky přímo na svůj vlastní bankovní účet.

Jak funguje Credit Limit

Moderní virtuální kreditka funguje podobně jako kontokorentní úvěr u bankovních domů. Rozhodně se ale nejedná o totožný produkt. Za jeho zřízení nemusíte platit ani korunu a splácet budete po pravidelných měsíčních splátkách. U bankovního kontokorentu budete muset vždy platit, a to i za zřízení účtu. Samozřejmostí je u Credit Limitu také jeho maximální bezpečnost. Na rozdíl od standardní kreditní karty nemůže dojít k jeho odcizení.

Ferratum Bank jako tradiční finanční partner

Spolehnout se u virtuální kreditky můžete i na důvěryhodného partnera. Ostatně Ferratum Bank, respektive Ferratum Group začala nabízet mikropůjčky již v roce 2005. Stala se tak fakticky první nebankovní společností poskytující tyto produkty. Dnes tato skupina působí ve 20 zemích a má již více než 1,5 milionu spokojených klientů.

Bookmark and Share
Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.