Výhodné bankovní půjčky

Banky jsou v současné době schopny nabídnout celou řadu úvěrových produktů, které svou kvalitou mohou překvapit. Výborně vypadají především mnohé nové banky, jež chtějí přilákat pomocí zajímavých bankovních služeb, a to především půjček, co nejvíce klientů. Podívejme se tedy na dvě půjčky, které z hlediska svých charakteristik stojí zato.

První z těchto půjček je RePůjčka od společnosti Equa Bank. Jedná se o bankovní půjčku, která zajišťuje výhodné podmínky hlavně pro ty, kteří potřebují refinancovat svou již stávající ne příliš výhodnou půjčku. Oproti této stávající půjčce lze ušetřit až celkových 25%. Splátky mohou být poníženy o tuto procentuální částku, takže měsíčně mohou klienti Equa Bank dospět k úspoře několika tisíc korun. Zbavení budou každopádně ne příliš výhodného stávajícího úvěru. Nižší úrok je garantován. Za zřízení i vedení RePůjčky neplatíte nic, jelikož obojí je zdarma. Zdarma získáte i běžný účet Equa Bank, který se vyznačuje také mnohými výhodami včetně internetového i mobilního bankovnictví. Díky tomu budete mít účet neustále pod kontrolou.

Zajímavou půjčkou je i úvěru společnosti Air Bank. Podobně jako u Equa Bank je jeho vedení i zřízení zcela zdarma. Klienti Air Bank dokonce získávají tu výhodu, že si půjčku mohou na 30 dní vyzkoušet a následně pak peníze buď využít, anebo je vrátit zpět této bance. Za zmínku jistě stojí i výhodná úroková sazba, jež je stanovena v případě včasného splácení dle stanoveného harmonogramu na pouhých 8,9% p.a. K půjčce získají klienti zdarma i běžný úvěr u Air Bank, pokud jej tedy již nemají zřízený. Celkový výše půjčené částky končí na 400 000 korunách. Půjčku je možné využít na cokoli, jelikož jde o neúčelový úvěr. Splácení půjčky je rozloženo do doby začínající na 6 měsících a končící na 96 měsících. Vše je závislé na celkové sumě, kterou si půjčíte.

Bookmark and Share

Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.