Tesco půjčka? Proč ne?

Rychlých a výhodných půjček můžete najít na internetu nespočet. Stačí jen trochu hledat a hned se nabídne několik možnostíGE Money Bank půjčka bez ručitele a zástavy během několika minut nebo i produkty dalších bank. Stejně tak se ale nabízí možnost půjčit si peníze během jedné návštěvy hypermarketu.

Samozřejmě je řeč o půjčkách, které v současné době svým klientům nabízí společnost Tesco. Ta ve svých stáncích Tesco finanční služby poskytuje možnost vyřízení úvěru, který může být na vašem účtu i během dvou pracovních dní.

Stánky finančních služeb samozřejmě nejsou jedinou možností, jak půjčky dosáhnout – také můžete svou žádost podat online nebo zavolat na jedno telefonní číslo a vše vyřídit po telefonu. Tak či tak se ale můžete rozhodnout, o jak vysoký úvěr budete žádat – nabízí se dokonce až půl milionu. I dobu splácení si můžete nastavit po dobu dlouhou až šedesát měsíců. A navíc se můžete pojistit proti neschopnosti splácet.

Tesco půjčka není ale jediným produktem, který společnost nabízí – zvolit můžete také nákup na splátky. Toho můžete dosáhnout s novou kreditní kartou Clubcard, s níž zaplatíte nákup o hodnotě vyšší než tři tisíce korun. Pro splácení si navolíte délku splácení i výši splátek a pak už se jen rozhodnete, co s Clubcard kreditní kartou nakoupíte. Nespornou výhodou této noviny je to, že nepotřebujete žádného ručitele, navíc ale k vyřízení potřebujete pouze dva doklady totožnosti.

Partnerem společnosti Tesco v poskytování těchto výhodných úvěrových služeb se stala společnost Home Credit a.s.. Ta na českém trhu působí už od roku 1997 a za dobu své existence si získala mnoho spokojených klientů.

Bookmark and Share
Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.