Spotřebitelský úvěr společnosti Home Credit

Úvěrovou společností, nabízející už několik let širokou škálu produktů, je bezpochyby Home Credit. Její služby už využil bezpočet spokojených klientů, kteří se rádi vracejí a jejichž řady stále doplňují noví zájemci.

Oblíbenými se staly třeba nákupy na splátky. S nimi je totiž možno dovolit si spoustu věcí ihned, bez zdlouhavého šetření a spoření. Ať už je to spíše elektronika, mobily, počítače, nový nábytek, či třeba dovolená, společnost Home Credit a nakupování na splátky vám umožní získat přesně to, co byste rádi měli.

Jednoduše jde jen o to vybrat si své zboží, navštívit prodejnu, která takovýt o nákup na splátky umožňuje se dvěma doklady totožnosti. Zde sepíšete žádost o nákup na splátky, která bude obratem posouzena. Pak už jen podepíšete smlouvu a vybrané zboží si odnesete domů.

Kde přesně můžete nakupovat na splátky se dozvíte na webových stránkách společnosti Home Credit. Je zde přehledný vyhledávač s filtry i mapkou, který vybírá prodejny ze skoro sedmi set kamenných obchodů a necelé stovky e-shopů.

Jinou možností, jak získat to, po čem toužíte, jsou i půjčky. Společnost Home Credit nabízí úvěry ve výši deseti až sto padesáti tisíc korun a to po dobu splácení až osmdesáti čtyř měsíců. Navíc platí, že je možné půjčku do měsíce od jejího uzavření zrušit, kdybyste si to nakonec rozmysleli a ani nepotřebujete ručitele a také se můžete pojistit proti neschopnosti splácet.

Home Credit svým klientům nabízí další možnosti a služby – flexibilní půjčka nabízí jednak možnost nastavení výše splátek, jednak jejich odložení. K prvnímu je nejdůležitější podmínkou splacení čtyř splátek, o druhé můžete požádat po dvanácti měsících splácení.

O půjčku Home Credit můžete zažádat jednoduše online přes webový formulář na stránkách společnosti, eventuálně i po telefonu.

Mimo půjčky a nakupování na splátky pak Home Credit nabízí také možnost pořízení auta na splátky či třeba nejrůznější kreditní karty. I vy se můžete stát spokojeným klientem této společnosti tak, že využijete nabídky některého nebo některých z těchto produktů.

Bookmark and Share

Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.