Společnost Citibank a její nabídka kreditních karet

Banky i jejich služby už bezpochyby patří k našemu každodennímu životu. Je naprostou samozřejmostí platit účty přes internet i dostávat výplatu na účet v bance. Paralelně vedle toho pak rozkvetl trh s kreditními kartami a to jen proto, že nabízejí svým uživatelům mnoho zajímavých a příjemných výhod.

Výhody kreditních karet

Kreditní karty jsou totiž zhmotněním takzvaného revolvingového úvěru, který můžete čerpat prakticky kdykoli, když už jednou vlastníte kreditní kartu. Často navíc můžete peníze vrátit v bezúročném období, získáte tedy půjčku zdarma. A aby toho nebylo málo, často se kreditní karty spojují s nejrůznějšími výhodami při platbě u obchodníků.

Své o tom koneckonců vědí i uživatelé kreditních karet Citibank. Těch je totiž celá řada a každá z nich nabízí pestrou škálu zajímavých služeb, pro které stojí za to o kartu požádat.

Kreditní karty společnosti Citibank

Jednou z nich je kreditní karta Citi Life. Ta je skvělým doplňkem pro život v moderní společnosti – nabízí vám totiž možnost nakoupit u vybraných obchodníků s až pětadvaceti procentní slevou, jistou odměnu dvě procenta z každého nákupu doma i v zahraničí, vrácení poplatku za vedení karty v prvním roce a mnoho dalšího.

Kreditní karta Citi Life ovšem není vaší jedinou možností. Jak bylo řečeno, karet s nálepkou této značky je mnohem více. Za povšimnutí stojí i takzvaná Billa karta, zvláště pokud často a rádi nakupujete ve stejnojmenném řetězci. Utrácení za jídlo se člověk totiž jen tak nevyhne – s touto kreditní kartou však mohou být tyto nákupy přece jen o něco lacinější, dokonce o celá tři procenta.

Ovšem pokud celkově rádi nakupujete, ale také hodně voláte, je pro vás výhodným řešením karta O2 Citi. Při častých nákupech s touto kartou totiž získáte zároveň slevu i na svůj O2 tarif, což už se rozhodně vyplatí.

Kreditní karty jsou zkrátka skvělým způsobem, jak snížit svoje náklady na cokoli a získat tak možnost mít tak ze svého příjmu ještě více, než už máte. Nebojte se tak navštívit webové stránky této společnosti a zjistěte, co mohou City karty nabídnout zrovna vám.

Bookmark and Share

Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.