Půjčka společnosti Cetelem

Na nic nečekejte, místo toho snadno a rychle realizujte své plány – s půjčkou Cetelem máte všude dveře otevřené. Může to být dovolená v zahraničí, studijní pobyt, nová kuchyňská linka nebo stěhování do vedlejšího města – cokoli vysoce nákladného si můžete pořídit hned a bez zdlouhavého šetření a odkládání peněz na později.

Společnost Cetelem, jež se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů, vám nyní přináší výhodnou půjčku v celkové výši až jednoho milionu korun. Cetelem půjčka přitom nabízí hned několik různých způsobů užití – zalíbit se vám může Půjčka na cokoli, stejně tak si ale můžete půjčit peníze na koupi nového auta, bydlení a rekonstrukci nebo peníze užít na konsolidaci stávajících úvěrů.

Tato volba je na vás a stejně tak je volitelná i doba splácení, která se může pohybovat mezi šesti a sto dvaceti měsíci. Od této doby se samozřejmě odvíjí i výše měsíčník splátek, která zároveň souvisí i s úrokem, který je stanoven na 6,9 % ročně.

Výhodou pak je, že předčasné splacení půjčky, mimořádnou splátku ani vedení půjčky neplatíte žádné poplatky.

Jak půjčku Cetelem získat?

Cetelem půjčka je přitom na vyřízení opravdu velice jednoduchá, zvolit můžete jednu ze tří cest. První, pohodlnou možností je online vyřízení. Nechybí však možnost vybavit půjčku po telefonu nebo navštívit některou z poboček společnosti. Třešničkou na dortu je pak to, že si k půjčce můžete sjednat pojištění schopnosti splácet a být tak v klidu, kdybyste třeba na čas přišli o práci.

Společnost Cetelem spadá pod francouzskou banku BNP Paribas, jednu ze šesti nejsilnějších bank na světě. Na českém trhu na ni narážíme od roku 2000. Nejenže byla první společností svého typu, která u nás zpřístupnila objednávání svých služeb pomocí internetu, navíc ale za dobrých třináct let svého působení stačila poskytnout více než milion úvěrů a potěšit tak mnoho a mnoho klientů, kteří si tak díky ní mohli splnit své sny o novém autě, domově či třeba exotické dovolené.

Bookmark and Share

Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.