Porovnejte si půjčky, než se pro nějakou rozhodnete

Při hledání vhodné půjčky se člověk setká se spoustou nabízených produktů, nejrůznějšími úrokovými sazbami a také spoustou reklamy – informací, které tak jeden potká, je nepřehledně mnoho, což ale celou věc pouze komplikuje. Přitom však je možné nechat se vhodně nasměrovat už jen rozdělením půjček na bankovní a nebankovní.

Bankovních půjček je mnoho – většinou lákají na nízké úrokové sazby, možnost dlouhodobého splácení, zázemí silných společností i možnost vysokého úvěru. Česká spořitelna půjčka je jednou z těchto kvalitně nastavených půjček – silná a všeobecně známá banka totiž svým klientům nabízí úvěr ve výši až šesti set tisíc korun a to přitom bez zdlouhavého schvalovacího procesu.

Vyřízení půjčky je totiž možné i během jediné návštěvy banky. Stačí, budete – li mít s sebou doklad o výši příjmů, zaručující, že budete schopní peníze řádně splácet a prokázat se dokladem totožnosti – banka totiž úvěry poskytuje pouze plnoletým občanům s českým občanstvím či aspoň trvalým pobytem na území ČR.

Jinou alternativou k bankovním půjčkám jsou pak nebankovní půjčky. Jsou jiné v mnoha ohledech. Čásky, které nebankovní společnosti nabízejí, bývají většinou nižší, přesto však stojí za to takového společnosti alespoň zvážit. Můžete totiž snadno získat úvěr – nebankovní společnosti většinou nepožadují zaručení či potvrzení o příjmech.

Poohlédnout se můžete třeba po nabídce společnosti Home Credit. Home Credit půjčka si za posledních několik let získala silné a zvučné jméno, kvůli kterému jí mnoho klientů dalo přednost.

Jde totiž o půjčku nabízející až sto padesát tisíc korun. Přitom však s pojištěním výdajů, možností předčasného splacení půjčky nebo i možností odkladu splátky. To, společně s možností celý úvěr do měsíce zrušit či i s tím, že celou půjčku lze vyřídit v pohodlí domova, jsou všechno důvody,proč se Home Credit půjčka řadí mezi velice oblíbené produkty.

Bookmark and Share

Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.