Pestrý výběr produktů GE Money bank

Banky již dávno pronikly do našich životů a jejich návštěvy nejsou výsadou pouze některých lidí, naopak minimálně běžný účet má u některého institutu veden nejspíše každý. GE Money Bank figuruje na trhu již mnoho let a má ve svém portfoliu pestrou přehlídku produktů, z nichž si můžete vybrat.

Zvláště při prvním vybírání banky vám jistě padnou do oka běžné účty. Těch nabízí GE Money hned několik – kupříkladu když se vám nechce platit za každou transakci zvlášť, můžete si za měsíční poplatek 129 korun pořídit účet GE Genius Active. Získáte tak kupříkladu veškeré výběry ze sítě GE Money Bank v ČR, operace s trvalými příkazy ale i SIPO, nebo prostě jen vedení Spořícího účtu. Dalšíi běžnými účty této banky jsou pak Genius Silver, GE Gratis, GE Gold, ale také Studentský nebo Dětský účet.

Další oblíbenou službou se staly kreditní karty, které zhmotňují revolvingový úvěr kdykoli k dispozici. Ten je možné čerpat opakovaně a navíc jej můžete splácet dle svých potřeb. Kreditní karta Money Card svého majitele navíc odměňuje za nákupy – kupříkladu s variací na tuto kartu, kreditní kartou Gold Bene + můžete získat až 25 % ze svého nákupu zpátky. Dalšími alternativami kreditní karty GE jsou pak karty Plus a Gratis.

Jinou možností jsou však stále oblíbené půjčky. Je totiž možné získat s nimi rychle a spolehlivě přesně to, co zrovna potřebujete a to přitom bez dlouhého čekání, až našetříte dostatek peněz. Expres půjčka GE Money Bank je rychlou a spolehlivou půjčkou na cokoli. Díky současné akci může být vaše půjčka navíc i výhodná – díky sníženým splátkám totiž tolik nezatíží váš rozpočet. Vaše tak může být kupříkladu půjčka ve výši 100 000 korun se splátkami 1 990 Kč, místo původních 2 318 Kč.

V neposlední řadě pak stojí za zmínku to, že osobní půjčky, kreditní karty, osobní účty i další produkty z portfolia tohoto finančního ústavu můžete získat po té, co si je snadno objednáte online.

Bookmark and Share

Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.