Půjčka pro začínající podnikatele

Většina začínajících podnikatelů potřebuje do startu mít solidní počáteční kapitál. Ovšem ne každý jím předem disponuje a tak je často třeba si peníze půjčit. Co však žádný začínající podnikatel, který má před sebou období plné starostí a horečného sbírání zkušeností s právě se rozjíždějícím byznysem, je mít na krku další vyřizování. Toho se mu však u bank často „dostane“. Bude muset vyřizovat štosy papírů, chodit na pobočku, starat se, aby dostal alespoň solidní úrok, shánět za sebe ručitele atd. Pokud se ovšem rozhodne že Home Credit půjčka pro OSVČ je pro něj ta správná, většina těchto starostí mu odpadne.

V rozmezí částek 10 000 Kč – 150 000 Kč si můžete vybrat sumu, kterou právě vy sháníte pro ideální rozjetí vašeho obchodování. Jak je tato Home Credit půjčka následně uzavřena? Je to snadnější než u banky. Stačí pouze vyplnit online dotazník a poté počkat, než vám zavolá operátor, který s vám vše potřebné rychle a srozumitelně vysvětlí. Půjčku si tedy zařídíte z jakéhokoliv místa s internetovým připojením.

Velice výhodný úrok 13,59% bez zbytečných poplatků

Pokud se rozhodnete, že Home Credit půjčka pro začínající podnikatele je pro vás správnou volbou, vstoupíte tak do prostoru těch nejvýhodnějších úrokových sazeb na trhu, které se zde stanoví již od 13,59%. A nejenže dostanete výhodný úrok. Při správném a včasném splácení půjčky dokonce dostanete polovinu úroků zpět! Rovněž, pokud se rozhodnete, že ještě rozjíždět vlastní byznys nechcete, či vám vaše momentální plány překazí nějaká nečekaná událost, můžete půjčku v klidu zrušit a to až do 30 dnů od jejího uzavření. A na druhou stranu, pokud se vám obchodování náramně rozjede a vy zjistíte, že máte dost financí na splacení úvěru ještě dříve, než je stanovená lhůta, můžete půjčku splatit předčasně a to bez poplatků. Navíc nejste omezeni žádným daným účelem, na který výhradně byste museli své peníze použít.

Bookmark and Share
Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.