ODS a její politická témata práce a pracovních míst pro rok 2013

I pro nadcházející volební období má Občanská demokratická strana svého kandidáta. Tímto člověkem je Přemysl Sobotka, prezidentský kandidát pro historicky první volbu prezidenta České republiky. Podívejme se ale, jaké zákony bude tento pán podporovat.

Ať už ale bude nadcházející období jakékoli, Občanská demokratická strana si bude vždy stát za svými ideály, které jsou založeny na občanské svobodě ruku v ruce jdoucí i s odpovědností každého z nás za sebe i své činy. S touto odpovědností souvisí koneckonců i odpovědnost rozpočtová.

Asi není žádným tajemstvím, že zadluženost České republiky dosahuje již hodně vysoko. Oddlužení ale rozhodně není snadný proces. K tomu, aby byl úspěšný, je zapotřebí vyrovnaný a stabilní rozpočet, který bude obsahovat alespoň rovnající se příjmy a výdaje. Jen tak můžete pracovat na tom, aby se nárůst dluhů zastavil.

K něčemu takovému je ale mimo jiné pěstování příznivého podnikatelského prostředí, ve kterém bude svobodný trh jen kvést. Omezením přebytečné byrokracie ušetří podnikatelé nejen svůj čas, ale také nervy a duševní zdraví, naopak spokojený podnikatelům zbude více energie pro opravdovou práci, díky které trh jen pokvete. Jen v takovémto příznivém a zdravém prostředí mohou vznikat nová pracovní místa, která nejenže napomohou zmiňovanému rozpočtu, také ale zvětší spokojenost obyvatel samotných i sníží jejich závislost na sociálních dávkách.

Celkově tedy tento svět omezené byrokracie a kvalitně odvedené práce je jedním z obecných cílů Občanské demokratické strany. Cestiček, které k ní vedou je ale mnoho. O každé z nich se můžete dočíst na webových stránkách Ods.cz.

Bookmark and Share
Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.