„Nové“ banky na českém trhu – Zuno, AXA Bank

21. století nám přináší řadu novinek a výjimkou není ani oblast bankovnictví. Na trh přibývají nové banky, které se snaží co nejvíce zjednodušit jednotlivé služby a tím přilákat zákazníky. Dbají hlavně na jednoduchost, rychlost a otevřenost.

Všechny úrokové sazby spořících účtů najdete na spořící účty srovnání.

Zuno

Jednou takovou novou bankou je i ZUNO bank AG, organizační složka. Svou bankovní činnost začala v České republice 5. června 2011. Jediným akcionářem je Lexxus services holding Gmbh. Jediným akcionářem Lexxus services holding Gmbh je Raiffeisen international invest holding Gmbh.

Právě ZUNO je jednou z těch bank, které chtějí poskytnout lidem větší pohodlí. Pokud máte zájem o jejich služby, nemusíte vůbec chodit na jejich pobočku. Vše vyřídíte online a pomocí kurýra banky ZUNO. Online banking a call centrum fungují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to jen pro vaše pohodlí.

Služby v nabídce:

– účty,

– spoření,

– úvěry.

AXA Bank

Kvalitní bankovní služby můžete získat i od banky AXA Česká republika s.r.o., která získala licenci 29.5.2008. Banka spadá pod AXA Bank Europe se sídlem v Belgii, která je členem AXA Group, s historií sahající do roku 1816. Banka nabízí zejména poměrně atraktivní spořící účet AXA.

Služby v nabídce:

– spořicí účet,

– hypotéky,

– refinancování,

– pojištění.

Bookmark and Share
Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.