mBank

mBanka se prezentuje jako první, která dokáže komunikovat se svými klienty na jejich mFóru a blogu a podle toho upravuje svoje služby a produkty. Pokud mají nejenom klienti zájem se zapojit do těchto debat a rádi by položili nějakou otázku ohledně bankovních služeb, je možné navštívit jejich webové stránky anebo přímo některé obchodní místo této jedinečné banky. Také je možnost využití mLinky, kde se každému klientovi individuálně věnují profesionálně proškolení pracovníci.

Při každé takovéto operaci je potřeba využít  mBank přihlášení. Pro tenhle úkon je potřeba několika zásadních kroků. Pro bližší informace o tomto si vyžádejte na jejich perfektně přehledných webových stránkách, kde jsou veškeré kroky velmi podrobně popsány. Například se dozvíte, že systém mBank nikdy nepožaduje zaslání hesel, osobních údajů či čísel karet e-mailem. Tento systém vyžaduje SMS autorizaci jen v případě, kdy Klient provádí operace a to především debetní nebo změny nastavení. Systém nikdy nevyžaduje SMS kód po nebo při přihlašování.

Banka mBank má ve své nabídce také možnost refinancování stávajících hypoték anebo úvěrů ze stavebního spoření. V praxi to znamená přeúvěrování nevýhodných hypotečních úvěrů, kdy máte možnost získat daleko výhodnější podmínky a úrokové sazby. To vše bez jakýchkoliv poplatků. Získáte tak spoustu možností, jak získat vlastní bydlení a nebo si spravit stávající bydlení.

Pokud vás tato možnost zaujala natolik, že vás zajímají veškeré možné informace, navštivte za tímto účelem mBank pobočky. Dostane se vám té nejlepší péče. Dozvíte se například, že nebudete platit za vyřízení a posouzení hypotéky, za poskytnutí a vyhotovení hypotéky, za veškeré čerpání a vedení úvěrového i osobního účtu. Navíc si můžete měsíční splátky hypotéky propočítat sami na kalkulačce, kterou najdete na webových stránkách této jedinečné banky.

Bookmark and Share
Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.