Když úvěr na rekonstrukci nemovitosti tak od Buřinky

Opravy a rekonstrukce nemovitostí jsou čas od času zkrátka nutností – zateplování domů pro lepší tepelnou izolaci, opravy střechy, aby do domu nezatékalo a mnoho dalších situací, se kterými je možno se setkat a mohou i znepříjemnit život, výsledek ale rozhodně stojí za to.

Nejpalčivějším problémem, který je ovšem třeba řešit hned ze začátku, je otázka, kde na opravy vzít a nemuset v horším případě krást, v tom přijatelnějším zdlouhavě šetřit. Nejrychlejším řešením jsou samozřejmě úvěry na rekonstrukce domů, s nimiž jsou tyto nutné opravy na dosah ruky.

Bytovým družstvům a také společenstvím jednotek připravila Stavební spořitelna úvěr Obnova. Opravy a rekonstrukce nemovitostí určených k bydlení tak nemohou začít snadnějším krokem. Nejenže totiž můžete získat úvěr ve výši až 350 000 korun pro jeden byt, navíc ale peníze získáte bez toho, abyste museli nemovitost zastavovat a to přitom až do výše sta procent vaší finanční potřeby.

Svůj úvěr bez zástavy od Buřinky ale představuje další výhody, pro které stojí minimálně za úvahu. Jsou jimi třeba výhodné úroky, které kupříkladu při desetileté splatnosti začínají již od 3,39% p.s., či třeba možnost rozložit splácení i na dvacet let. Po dobu spolupráce se Stavební spořitelnou se pak můžete spolehnout na kvalitní poradenský servis, neměnná úroková sazba i individuálně nastavené podmínky dle potřeb klienta.

Nabídka úvěru Obnova se však nevztahuje pouze na samotné rekonstrukce, ale také refinancování úvěrů, jež souvisejí s bydlením. Nabízí se vám tak možnost získat výhodnější úvěr, jež se vám bude lépe splácet.

Rekonstrukce nemovitostí tak opravdu nestojí na konci dlouhé cesty, ale naopak skutečně mohou být vcelku blízko. Základem je samozřejmě doložení potřebných dokladů, tedy podkladů o žadateli, investičním záměru a účelu úvěru, pak už ale jde jen o to, kdy se pustit do práce.

Bookmark and Share

Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.