Inspirujte se a zaznamenejte osobní růst

Dosáhnout v současné době velkého úspěchu ve svém zaměstnání určitě lze. Cesta k úspěchu je ale mnohdy poměrně trnitá. Pokud ovšem získáte zkušenosti a zjistíte jakým způsobem se dostat na vrchol, máte situaci v mnohé usnadněnou. Ideální možnosti budete mít na konferenci s příznačným názvem Příběhy růstu a inspirace. Tato konference se bude konat 12. 6. 2014 a k dispozici zde budou nejznámější osobnosti z různých oblastí. Stoprocentně se tedy budete moci inspirovat a načerpat nové zkušenosti.

Konference špičkové úrovně

Konference Příběhy růstu a inspirace se právem řadí mezi největší a nejúspěšnější konference, které se v České republice pravidelně konají. Typická je nejen skvělou atmosférou a známými osobnostmi, ale i tím, že se koná na poměrně netradičních místech. Důkazem budiž i fakt, že v minulosti konference úspěšně proběhla třeba v budově Státní opery v Praze anebo ve známém pražském klubu SaSaZu. Současný ročník se bude konat ve sportovní hale.

Skvělá pracovní atmosféra

Je samozřejmostí, že tato konference proběhne v maximálně profesionálním duchu. Hosty budou ostatně špičkové osobnosti z uznávaných společenských kruhů. Jedná se například o lékaře, ředitele známých společností anebo o manažery. Veškeré příspěvky budou maximálně inspirující a příběhy růstu vás zcela jistě osloví.

Účast přislíbily skutečné kapacity

Konference bude letos hostit opravdové kapacity. Jmenovat bychom mohli například Jiří Bočka, který je v současné době výkonným ředitelem jednoho z největších a nejúspěšnějších pivovarů u nás. V pivovaru pracoval od útlého věku a vypracoval se až na post nejvyšší. Účast přislíbil ale i třeba František Hroník. Ten patří mezi nejuznávanější psychology u nás. Namátkou bychom mohli jmenovat ale i třeba Michaela Chaloupková, která je členkou představenstva společnosti ČEZ a mnohé další osobnosti, které nabídnou velké množství inspirace.

Bookmark and Share
Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.