GE Money Bank

Služby této banky jsou jedním slovem vynikající. GE Money Bank, jež je na našem trhu již několik dlouhých let, má ve své nabídce spoustu vynikajících služeb, mezi něž se řadí bankovní služby a účty, kreditní karty, osobní půjčky a spoustu dalších, velmi výhodných bankovních produktů a to jak fyzickým osobám, tak malým a středním firmám. Obrovský důraz klade vedení této banky na poskytování úvěrových služeb.

GE Money Bank je v naší republice rozdělená na tři společnosti – GE Money Bank, GE Money Multiservis a GE Money Auto. Jak už sám název každého odvětví napovídá, jedná se hlavně o úvěrovou sekci, která je cílená vždy na klienty, kterým se snaží vyjít všemožně vstříc. GE Money Bank je klasická banka, kde může každý zájemce hledat klasické bankovní produkty, jako je například účet a jeho vedení, vklady a platby a další žádané věci.

GE Money Multiservis je cílený na poskytování spotřebitelských úvěrů. Pokud si velmi nutně potřebujete pořídit cokoliv do vašeho domu, potom je Multiservis jednou z možností, jak tohoto docílit. K vyřízení stačí pouze pár věcí a peníze máte velice rychle na svém účtu. Pro podrobnější informace o tomto skvělém produktu se podívejte na jejich webové stránky a nebo přímo navštivte Ge Money Bank pobočky, jež najdete v každém větším městě.

GE Money Auto zase podporuje koupi auta a tento produkt je možné sjednat na pobočce nebo přímo na prodejně s automobily. Další, opravdu skvělou věcí je bezesporu Ge Money Bank internet banka. Pomocí této služby je možné provádět nejenom tuzemské platby, ale i zahraniční. Za tuto skvělou věc získala banka již po několikáté první místo v soutěži o nejlepší ceny veřejnosti.  Podívejte se proto na jejich webové stránky a žádejte více podrobných informací o jejich produktech. Sami zjistíte, že u této banky jste na tom pravém místě.

Bookmark and Share
Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.