Fio banka

Mladá banka, která se uchází o přízeň hlavně podnikatelským subjektům, to je Fio banka. Je považována za nejdynamičtější banku loňského roku a hodně ocenění získaly i její produkty. Tím nejžádanějším je zřejmě běžný bankovní účet, který je oproštěn veškerých poplatků za běžné základní bankovní služby. A co všechny tedy můžete od této banky očekávat?

Fio banka toho nabízí opravdu hodně. Jako hlavní je zřejmě vedení účtu a to na rozdíl od jiných bank zcela zdarma. Jste zvyklí platit za příchozí a odchozí platby na vašem účtu? Nebo platíte výběry z bankomatů, trvalé příkazy a spoustu dalších služeb, které nabízí jiné banky? Potom byste měli vědět, že tyto služby jsou u Fio banky naprosto zdarma. Podívejte se na jejich webové stránky a zjistěte si jejich jedním slovem dokonalé služby, jež jsou vždy cílené pouze a jenom na své klienty, kteří si díky těmto produktům zvykli na určitý standard, jež se řadí k profi službám.

Podívejte se třeba na produkt  – Fio banka internetbanking.  Zjistíte, že tak jako skoro všechno ostatní u této banky je i tato služba naprosto zdarma. Eio banka navíc poskytuje i takovou vynikající službu, jako je možnost přijímat či platit své účty cizí měnou, což na spoustě tuzemských účtů prostě není možné. Tato profesionální služba na našem finančním a bankovním trhu prostě chyběla a proto Fio banka tuto díru v této legislativě doslova zalepila svými jedinečnými produkty a službami.

A jak si tedy vlastně u nich založit účet? Je to velmi jednoduché. Zajděte si do některé Fio banka pobočky, jež najdete v každém větším městě. Tam podepíšete příslušné dokumenty a vložíte na svůj nový účet naprosto minimální vklad, který činí pouhých sto korun. Dále potřebujete už jen doklad totožnosti, který je potřeba k podpisu vaší smlouvy. Pak už jen v klidu a pohodě užíváte svůj nový účet, který vám bude sloužit k vaší plné spokojenosti.

Bookmark and Share
Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.