Equa bank

Méně známá nebo pro mnohé z nás přímo neznámá, to je banka nesoucí název Equa, jež v doslovném překladu znamená rovnost, férovost a otevřenost. Přesně na tohle vsadila velmi mladičká banka s tímto názvem. Řadí se k novým bankám na našem finančním trhu a jejím hlavním produktem jsou velmi výhodné spořící účty pro všechny zájemce. Jejich krédem je rychlost, naprostý a dokonalý komfort, ta nejmodernější technologie a obrovská vstřícnost pro klienty.

Equa bank velmi rychle dokázala odhadnout, které služby jsou zapotřebí a s tímto se začala opravdu úspěšně ucházet o přízeň českých klientů. Nabízí proto nejenom běžné klasické účty pro fyzické osoby, ale pro podnikatele. Tento produkt se řadí mezi ty specializovanější a je cílen přímo na podnikatelské účty pro osoby právnické. U této banky hledejte vždy jen to nejlepší, co může v klidu konkurovat západnímu pojetí bankovnictví. Jak sami uvádí, česká banka nemusí být nutně jen česká, ale může se z ní stát i banka celosvětová.

Podle tohoto úžasného kréda se řídí všechny nabízené služby, jež mají za úkol vždy uspokojit klienta. Pokud si chcete zařídit svůj běžný účet u tohoto bankovního ústavu, potom byste měli vědět, toto moderní bankovnictví umožňuje využití nových technologií, pod čímž se rozumí internetové a mobilní placení.

Pokud byste rádi využili jejich dalších služeb, potom banka přímo vřele doporučuje spořící účty a termínované vklady. Toto jsou nejhlavnější produkty, jež Equa bank nabízí. Zajímají vás jejich produkty? Potom se podívejte na jejich webové stránky a chtějte více informací. Zjistěte si, kde se nachází Equa bank pobočky a požádejte v případě, že něčemu nerozumíte o bližší vysvětlení přímo na místě. Pamatujte, že tato banka je tu pro vás, pro jejich možné budoucí klienty. Svěřte se do rukou mladé a velmi dynamické finanční instituce.

Bookmark and Share
Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.