Efektivní řešení oddlužení

Pokud se dostanete do situace, kdy na vás budou dluhy doslova číhat za každým rohem, moc manévrovacího prostoru mít nebudete. Optimální je logicky veškeré své pohledávky kompletně splatit. V případě, že ale celkovou potřebnou hotovost nemáte, můžete se obrátit pouze a jedině na instituci osobního bankrotu. Ta se dnes nabízí každému člověku a není od věci jejich služeb využít. Situace není totiž nikdy tak bezvýchodná, abyste osobní bankrot nemohli realizovat.

Jak funguje oddlužení fyzické osoby?

Vyhlášení osobního bankrotu je dáno zákonem a má na něj právo jakýkoli občan České republiky. V případě, že tak někdo učiní, musí řádně po dobu 5 let plnit požadavky, které jsou na něj kladeny. Ve spolupráci s insolvenčním správcem budete postupně platit svůj dluh. Už nepůjde o několik půjček, jež jste nebyli schopni splácet, ale pouze o jednu jedinou. Po řádném plnění podmínek po stanovenou dobu vám bude odpuštěno až 70% z vašeho dluhu.

Zbavte se hrozby exekuce

Velmi důležité je u osobního oddlužení to, že se efektivně zbavíte strašáka exekuce. Majetek vám po dobu plnění vašich závazků na základě vyhlášení osobního bankrotu nemůže být exekučně obstaven. Oddlužení je instituce, která je vhodná jak pro fyzické osoby, tak v některých specifických případech i pro podnikající subjekty.

Jak na efektivní vyhlášení osobního bankrotu

Vyhlásit osobní bankrot můžete kdykoli, nicméně ideální je spolehnout se na profesionální společnost mající značné množství zkušeností. Na webových stránkách prycsdluhy.cz vám určitě pomohou. První osobní schůzka je navíc úplně zdarma, takže se můžete třeba pouze poradit a zjistit, zdali je tato možnost ve vaší situaci nejvhodnější. Mimo jiné vám bude také garantováno úspěšné provedení oddlužení. Až za to nakonec zaplatíte předem jasně smluvenou sumu.

Bookmark and Share
Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.