Citibank

V poslední době se dostává Citi bank do širokého podvědomí lidí a to díky svým kreditním kartám, jež jsou určeny pro všechny, kdo mají stálý měsíční příjem. Jedná se o karty, kterými je možné za velmi výhodných podmínek platit a tím pádem i ušetřit nějakou tu korunku. Díky těmto kreditkám je možné i čerpat krátkodobý úvěr, jakousi obdobu kontokorentních úvěrů. Potřebujete čerpat palivo do svých vozů nebo jen platit paušály telefonním operátorům? Potom si zjistěte veškeré podrobné informace o tomto produktu a žádejte svoji kreditní kartu.

Tak budete mít pořád v záloze příslušnou finanční hotovost, kterou můžete kdykoliv využít. Citibank vám garantuje naprostou bezúročnost této sumy, pokud ji vrátíte v určeném časovém limitu. Je to velmi výhodný produkt, který se může hodit opravdu každému. Tato banka ovšem nemá v nabídce pouze kreditní karty, ale spoustu dalších vynikajících finančních produktů.

V případě, že chcete využít jejich služeb a to pro klasický účet, potom si zažádejte klidně on-line pro jeho pořízení. Bude vám nabídnut produkt, jež si můžete přizpůsobit tak, že nemusíte nikam chodit a i váš podpis bude elektronický. Pro tuto službu budete potřebovat a nejvíce využívat Citibank online přihlášení. Podívejte se proto na jejich webové stránky nebo přímo kontaktujte kompetentní osoby a žádejte si více podrobných informací, co se těchto vynikajících produktů týká.

Citibank pobočky bohužel jen tak honem nenajdete, protože politika této banky je taková, že než stavět honosné domy, kde by mohli sídlit, raději poskytnou spoustu výhodných služeb svým klientům. Pokud ovšem ale nutně budete potřebovat navštívit jejich sídlo, zcela určitě hi najdete v Praze. Jejich vyčerpávající webové stránky vám prozradí naprosto vše, co potřebujete vědět.

Bookmark and Share
Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.