Citibank a její nabídka kreditních karet

Mít v peněžence schovanou plastovou finanční rezervu se hodí vždycky. Když navíc společně s kreditní kartou získáte možnost nakupovat výhodně a ještě k tomu s možností půjčené peníze bezúročně vrátit, vlastně ani není moc o čem váhat.

Kreditní karty se společně s debetními kartami zkrátka staly přirozenou součástí našeho života. Poskytují totiž možnost kdykoli si půjčit požadovaný obnos a nemuset zas a znova vyplňovat žádosti o půjčku.

Pokud se zatím rozhodujete, kterou kreditní kartu si vybrat, můžete zvážit třeba i kreditní karty Citibank, jež nabízejí tolik zajímavých bonusových programů, že máte slušnou šanci najít zde kreditku přesně dle svých potřeb.

Z nabídky této banky vás může zaujmout třeba ta kreditka, jež je primárně určena pro půjčování peněz, tedy Citi Classic či Citi Gold. V nabídce jmenované společnosti ale naleznete i další. Kupříkladu Citi Billa se vám bude hodit, až budete nakupovat v síti řetězce Billa, protože tato karta v sobě snoubí kreditní kartu s klubovou Billa kartou. Během tankování paliva na cesty zase oceníte Shell Master Card, s níž můžete získat bonus až 5 procent z ceny paliva, a pokud kupříkladu rádi telefonujete, oceníte O2 Citi kartu.

Možností, jež tato banka nabízí, je zkrátka hned několik. Zajímavé je i to, že je k získání Citi karta online – což ocení hlavně ti, kteří neradi obcházejí kamenné pobočky a omezí zbytečnou byrokracii na minimum. Takto vás totiž od kreditní karty dělí pouze pár kliknutí a hovor s telefonním operátorem.

Pokud jste se tedy rozhodli, že je kreditní karta tím pravým vynálezem pro vás, navštivte třeba i webové stránky ikreditka.cz, kde se o jednotlivých typech dozvíte více.

Bookmark and Share

Doporučujeme

Komentáře uzavřeny.